Reference

Děkuji moc za tento výklad.. Úplně to ve mně rezonuje a je to velmi užitečné, pomohl mi  vyjasnit si moji situaci. Potvrzení toho, co mi říkala moje intuice. Cítím, že se můj emoční stav zlepšuje... Jsem připravena soustředit svou energii správným směrem. Děkuji, že jste mi ukázala možnosti, jak se posunout  vpřed.

Ivka

To byla zdaleka nejpřesnější a největší nálož, kterou jsem dostal - opravdu mi to dalo tu správnou motivaci a vnitřní jistotu, že jdu správným směrem a dává mi konečné rozhodnutí, kam už ne a kam mám cesty možností... Je jen na mě rozhodnout se, kterou cestu si vyberu ... pokračuji v boji!


LB 

Překvapilo mě to. Zajímavý vhled, jsem ohromena schopností dotýkat se věcí, na které jsem ještě ani nepomyslela. A nejlepší na tom je, že mi pomohly praktické rady, jak situaci vyřešit. Děkuji, 

Katka

Líbil se mi výklad, protože je k věci svým vyváženým a podrobným popisem. Určitě zas využiji!

J. 

Výklad byl přesný. Přesně se dostal až k emocionálnímu jádru věci,  Určitě si výklad nechám zpracovat, pokud se dostanu na další životní křižovatku.

Petr H.

Byl jsem ohromen přesností.

Neříká vám to, co chcete slyšet, ale spíše to, co potřebujete vědět, abyste se přiblížili ke své cestě pro lepší budoucnost. 

Radek 

Je úžasné, jak přesný a vypovídající byl rozbor, který jste mi poslala. Děkuji mnohokrát. Dalo mi to naději a ještě lépe - ukazatel na cestu. Opravdu si toho vážím.

Jana Z. 

Nejprve vám chci poděkovat za způsob, jakým zpracováváte rozbory. Vždy mě dostanou. Minulý rozbor mi pomohl vyrovnat se se svým vztahem. Váš popis byl velmi přesný. Vždy mě uklidníte, i když moje představy nerezonují se skutečností, dokážu to přijmout.

Šárka

Je to hluboce intuitivní a velmi přesný popis, nastíní složité situace, se kterými se všichni potýkáme, a poskytne spolehlivé nástroje a rady, jak se vydat na cestu, která se nám nabízí. Doporučuji.

Pavla  

Byla jsem překvapena. Dostalo se mi skvělého výkladu, který mi dal víc, než jsem čekala: ujištění, nový úhel pohledu a spoustu podnětů k zamyšlení. Jedna odpověď pokryla mnoho problémů a poskytla mi spoustu informací. Pomohlo mi to přehodnotit své plány a pustit se do práce jiným způsobem, ale co je nejdůležitější, mám pocit, že jsem vyšla z bludného kruhu. Děkuji

MARTA 

Velice vám děkuji za tento tarotový rozbor plný velmi konkrétních a podrobných rad o mých problémech s prací! Pozoruhodné na tom je, že se zabývá otázkami o mně, které se vztahují i ​​na jiné sféry mého života. A díky rozboru se mi tyto problémy definují a usnadňuje mi výběr a možnosti co s tím.

MP 

Je úžasné, jak přesný výklad to byl. Děkuji mockrát. Tento výklad mi dal naději a ještě lépe - cestu. Opravdu si toho vážím.

Zita P.

Váš popis je děsivě přesný-až směšně přesný ... Normálně na wau moc nejsem, ale oceňuji vaše praktické rady a postřehy. Děkuji mnohokrát!!

Patrik

Portfolio

ČT Dobré ráno spékané sklo /1
ČT Dobré ráno spékané sklo/2
ČT Dobré ráno spékané sklo/3
ČT Dobré ráno fusing/1
ČT Dobré ráno fusing/2
ČT Dobré ráno fusing/3

MARKIZA - TELERÁNO

ČAS NA TEBE

... naše služby

Vyberte si z nabídky...

Případné další dotazy nám napište do zprávy.
Co nejdříve se Vám ozveme zpět.