Výklad karet

Karty nám pomáhají odpoutat pozornost od vnějšího dění, sestoupit do nitra sama sebe, do svého srdce a pochopit, co se tam nachází, jaké procesy tam probíhají.

Mluví přímočarou řečí duše.

Kruhové objezdy

TADY A TEĎ

Výklady karet mají dvě cesty.
jedna je budoucnost a druhá situace tady a teď, naše životní křižovatky, ze kterých nějakým směrem musíme vykročit k naší budoucnosti.
Nabízím úhly pohledu od příčiny, co vstupuje do situace na životní křižovatce a možnosti, kterými směry se vydat.

Zpracování výkladu nabízím: 

*telefonicky
*osobně

možno objednat přes eshop , emailem chalupaumatusu@centrum.cz nebo telefonicky.

Při objednání nutno zadat Vaše jméno, příjmení a datum narození, v případě vztahových záležitostí i údaje partnera či partnerky.

Ptáte se PROČ...?

Kdo jsem a kam kráčím...?
Připadá Vám, že se snažíte a utíká Vám vše mezi prsty?
Že vše, na čem usilovně pracujete se bortí a zbyly jen iluze?
Točíte se v bludném kruhu a přemýšlíte,
kdo jste, kam směřujete...?
Postavil Vám život do cesty nemoc nebo odchod bližního?Rozpadl se Vám vztah nebo rodina?
Jste opět na začátku a snažíte se pochopit život
v jeho skutečné podstatě?
Jsou vždy dvě možnosti
- zhroutit se ze všeho nebo vykasat rukávy a jít dál...
Stačí naslouchat co je uvnitř Vás...

Otvírám svět možností -přes výklad karet, které umějí vyprávět příběhy, numerologii, vibrace a energie našich čísel života, kyvadlo, které nám ukazuje směr ANO - NE...

ON LINE výklad karet, soft terapie, numerologie..

V kartách čtu "příběhy" z OSHO ZEN TAROTU, šamanského orákula, mapy našich cest, mystických moudrostí či skrytých světů...

V numerologii pracuji i s výkladem Vašich energií - systém vycházející z vlastnosti čísel a písmen, která jsou nám dána do vínku.

Případně se zeptat kyvadla, zda směr je správný a kam to vše směřuje.

Taky můžete vyzkoušet SOFT TERAPII.

Připravte se na velkolepý rok 2024, který se odlišuje od ostatních , skutečný kosmický festival, kde se mohou splnit všechna vaše přání! Váš horoskop na tento rok není jen vodítkem; toto je váš pas k fenomenálnímu astrálnímu hledání.
Hledání lásky? Hvězdy jsou v příznivé pozici, aby vám pomohly potkat vaši spřízněnou duši. Chcete rozvíjet svou...

Spotřebováváme vodu každý den... každý člověk na planetě potřebuje vodu, aby prosperoval a přežil. V představě věcí je voda, kterou konzumujeme, bez vědomí - protože má velmi rušivou a chemickou infuzi, aby dosáhla k našim kohoutkům.

2022 představuje číslo 6, což je vše o přijetí a převzetí odpovědnosti. Po mnoha změnách a úpravách, které nám 5. rok přinesl v roce 2021, nastal čas, aby se svět aklimatizoval na nové tempo a co nejlépe využil naši novou realitu.

Tento rok 2022...
Budete schopni dělat věci, které vám zlepší vyhlídky na další etapu životní cesty. Nesoustřeďte se na své neúspěchy - vezměte si z nich jen ponaučení; místo toho se soustřeďte na nové možnosti, všechny své vize a sny jsou na cestě k vám, tak se nebojte udělat krok správným směrem a buďte hrdí na sebe, že...