Terapie ACCESS BARS®

10.01.2020

ACCESS BARS® "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"

Miluji jednoduché metody, protože mám pocit, že v dnešní době jsou to ty nejúčinnější. Na metodě Access Bars® se mi líbí, že i když jde hodně do hloubky, nemusí člověk žádnými bolestivými situacemi procházet znovu, jako třeba u regresních terapií. Tahle cesta je prostě pro ty, kteří se chtějí učit a růst z radosti a inspirace a ne jen z krize. Těch už mám za sebou taky dost. A taky je fajn jít na terapii k někomu, kdo je znalý a dokáže skrze sebe nechat proudit naprosto čistě vše, co tam patří a udržet tak bezpečné a příjemné prostředí pro váš vlastní proces.
ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®.
Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život". Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

BARS je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.

ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Účinky ACCESS BARS®
- Odstranění bolestí různých částí těla
- Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
- Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a
rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
- Uvolnění stresu a napětí
- Pomoc při obtížných životních situacích
- Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
- Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti,
strachy, fóbie
- Zklidnění hyperaktivity u dětí
- Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické
úrovni
- Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerem

Jak technika ACCESS BARS® probíhá?
AB probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během ACCESS BARS® se praktik lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. "BARů" na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky na specifické body aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z vašeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po ukončení AB cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně poté vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním slova smyslu).

Těším se na vás při aplikaci ACCESS BARS®.

Osobní konzultace
Terapie ACCESS BARS®