Skleněné obklady – elegance pro Vás

18.12.2019

Sklo , jako materiál , nejlépe vynikne , pohlédnete -li mu přímo zblízka do "očí".

Výhodou velkoformátových obkladů je i daleko širší pojetí jejich designu. Dosud běžné imitace přírodního kamene jsou tak nahrazovány živějšími odstíny červené, modré, šedé nebo velmi moderní starorůžové v kombinaci například se zelenošedou.

Kromě elegantní jednoduchosti mají velkoformátové obklady i další výhody - jejich snadnější údržba díky zredukování rizikových spár mezi jednotlivými dlaždicemi. Velkoformátové dlaždice jsou velmi moderním trendem a hodí se pro současný odlehčený styl bydlení bez množství zbytečných příček a předělů v bytě.

Sklo v interiéru

Sklo je vzdušné, lehké, atraktivní a bezesporu magické s nádechem tajemna. Prosvětlit interiér skleněnými prvky a získat tak jedinečný, neotřelý vzhled se může ukázat jako dokonalý nápad.

Sklo je pro bytové architekty výzvou. Fantazii se meze nekladou, a je-li majitel bytu milovníkem skleněné krásy, může mít ze skla téměř všechno.

Sklo, kam se podíváš

Využití skla v interiéru je téměř bezbřehé. Máme-li dostatek odvahy a finančních prostředků, nemusíme zůstat pouze u prosklených dveří a příček, skleněné může být zábradlí, rámy zrcadel, kryty starých radiátorů. Nenapadá vás, jak sklo uplatnit třeba v kuchyni?Například obklady mohou být skleněné, a navíc, dekorace za skleněnou stěnou můžeme měnit, jak je nám libo. Deska může také překrývat barevně natřenou zeď, čímž docílíme žádaného efektu, který vytváří malba v kombinaci se sklem, a zároveň je malba chráněná a snadno omyvatelná.Sklo se může objevit také v koupelně v podobě skleněného umyvadla, skleněných panelů jako obklady stěn nebo vany. 

Skleněné desky za kuchyňskou linku

Módní trendy najdeme ve všech oblastech našeho života. V architektuře se v poslední době čím dál častěji vyskytuje použití skla jako obkladového materiálu stěn. Takže není žádným překvapením, když najdeme sklo i jako obklad kuchyňských linek. Naší nabídkou nejsou uniformní skla typu Lacobel, ale individuální barevné variace dle Vašeho výběru a ještě si můžete zvolit, zda bude sklo hladké nebo reliéfní.