Osho Zen Tarot 25. 1. 2024

25.01.2024

Existence Osho Zen Tarotu

Nejsi náhodný. Existence tě potřebuje. Bez vás bude v Existenci něco chybět a nikdo to nebude schopen nahradit. To vám dává pocit důstojnosti – celá Existence vás potřebuje. Hvězdy, slunce a měsíc, stromy, ptáci a země – vše ve vesmíru bude mít pocit, že existuje malý volný prostor, který nemůže obsadit nikdo jiný než vy.

To vám dává velký pocit radosti – jste součástí Existence a ona se o vás stará. Když máte čistou a jasnou mysl, můžete vidět, jak na vás proudí láska ze všech dimenzí.

Tato nahá žena sedí na lotosovém listu dokonalosti a nahlíží do krásy noční oblohy. Ví, že "domov" není fyzické místo ve vnějším světě, ale vnitřní pocit relaxace a přijetí. Hvězdy, hory, stromy, květiny, ryby a ptáci – to vše jsou naši bratři a sestry v tomto tanci života. My lidské bytosti na to máme tendenci zapomínat, protože jsme příliš zaujatí svými sobeckými zájmy a věříme, že musíme bojovat, abychom dostali to, co potřebujeme. Na konci dne je náš pocit odloučení jen iluzí vytvořenou předsudky mysli.

Nyní je čas zkontrolovat, zda si dovolíte obdržet úžasný dárek – cítit se jako doma, ať jste kdekoli. Pokud je to pro vás pravda, pak si určitě najděte čas na jeho uchování, aby se mohl dále rozvíjet a zůstat s vámi navždy. Pokud však máte pocit, že se vás celý svět snaží vyděsit, je čas dát si pauzu. Vyjděte dnes večer ven a podívejte se na hvězdy.