Numerologie 2022 

29.08.2021

Tento rok 2022...
Budete schopni dělat věci, které vám zlepší vyhlídky na další etapu životní cesty. Nesoustřeďte se na své neúspěchy - vezměte si z nich jen ponaučení; místo toho se soustřeďte na nové možnosti, všechny své vize a sny jsou na cestě k vám, tak se nebojte udělat krok správným směrem a buďte hrdí na sebe, že překonáte strach a jdete vstříc novým výzvám ve svém životě. 

Zaměřte se na pozitivní energie a projeví se velký posun ve vašem životě.
Nenechte negativní myšlenky zaplavit vaše myšlení a nebraňte se možnostem dosáhnout svého vyššího potenciálu .
Věřte si a jděte s odvahou na nové cesty a za novými výzvami.
Teď je ta doba a příležitost učinit krok k dalším cílům. 

Převezměte odpovědnost za svůj život

Mnohokrát jste poslouchali lidi, kteří vám říkali, že nejste dost dobří.
Dejte na svůj instinkt a vezměte to do svých rukou, vy sami nejlíp víte, co je pro vás nejlepší.
Chce to rozhýbat věci a energie kolem sebe a růst a pokrok máte před sebou.
Buďte sami sebou, dělejte věci tak, jak cítíte a vnímáte - pokud chcete uspět. Není doba na to, schovávat se za zády někoho jiného, je na čase jít s kůží na trh, s vlastní vizí, ale i odpovědností.

Dělejte věci, které jsou dobré pro vás a vaše blízké, pokud chcete uspět.
Nenechte se ničím a nikým odradit od toho, abyste dosáhli svých cílů, ovšem ne za každou cenu. Je třeba znát hranice a případné důsledky.

Používejte své dary a talenty, které vlastníte, nebojte se projevit. Je na vás, abyste převzali vedení a vedli svůj život správným směrem. 

Obklopte se lidmi, kteří vás vždy podpoří .
V letošním roce rozšíříte svůj sociální kruh. Je také dobré si "hlídat záda", abyste měli blízko sebe lidi, kterým můžete věřit. Důvěřuj, ale prověřuj.

Dělejte věci, které vám pomohou objevit smysl vašeho života.

Také na vašem zdraví hodně záleží.
Je na čase provést také nějaké změny životního stylu, které vám umožní lepší psychickou i fyzickou pohodu. Vy sami nejlépe cítíte a vnímáte, co vaše tělo potřebuje, tak nic neodkládejte. Zdraví je nejcennější co máme....rok 2022 přinese smíšené výsledky.
První čtvrtletí roku bude náročné na start, zejména ve vašem osobním životě.
Bude pro vás obtížné udržet pozornost, vyváženost a klid.
Jste na startu nového a nějakou dobu bude trvat, než vše zapadne tam, kam má a ukáže se jasnější cesta.
Ale do konce poloviny roku získáte první výsledky a budete vidět plody své práce.
Po celý rok vám budou přicházet nové příležitosti a možnosti, jen na ně musíte být připraveni a mít odvahu se za nimi vydat.
Budete mít vítr do plachet a spoustu čerstvé energie na nové začátky jak v práci, tak i ve vztazích.
Finance budou vyvážené, pokud si uhlídáte rozpočet a promyslíte investice. Pozor na vyšší výdaje v druhé polovině roku. Je dobré myslet na "zadní kolečka".

Ve vztazích je také cesta otevřená novým začátkům nebo uspořádat věci jinak a lépe ve stávajících.
Bude to i rok nových začátků ve studiích, dalším vzdělávání, cestách či stěhování. Nastavování hranic.

Budete si užívat pozornost a teplo svých blízkých, což pro ně v letošním roce udělá pozornost a rozmazlování. Na osobní úrovni bude období dobré, zejména ve druhé polovině roku, stejně jako se zlepší váš vztah s manželem nebo rodinou. Ačkoli pro nezadané bude obtížné najít osobu svých snů, ti, kteří mají zdravé vztahy, mohou udělat krok dále, aby svázali uzel se svými drahými. Zdraví bude vyžadovat určitou péči, zejména oční problémy, které mohou přinést potíže. Udržet si oči chráněné nošením brýlí nebo slunečních brýlí pokaždé, když jdete ven, bude velká úleva.

Co se učit z tohoto roku?

Tento rok vás naučí vnést do života rovnováhu, protože vás vyzve, abyste zvládli čas ve svém osobním, profesním a milostném životě.

Jak zlepšit dopad?

Ženské štěstí nebo pomoc a podpora matky, manželky nebo přítelkyně pro muže i ženy přinese zlepšení v profesním i osobním životě.