Lidský život je jako psaní knihy – Barvy naší duše

24.07.2021

" Narodili jsme se v daném okamžiku, na daném místě a stejně jako ročníky vína máme vlastnosti roku a období, ve kterém se narodíme. "

Carl Jung

Mnoho lidí věří, že klíčem k dosažení úspěchu v životě jsou: v jaké rodině jste se narodili, s kým a od koho se učíte a s kým se oženíte nebo máte vztah. Je pravda, že tyto věci jsou životně důležitou součástí toho, čím se v životě stanete.

Existuje však také další důležitý aspekt, který je často ignorován na cestě sebepoznání k úspěchu. Je to potenciál, který vám byl zaslán prostřednictvím kosmické adresy.

V hektickém světě informačního paradigmatu lidé obvykle nevěnují velkou pozornost okamžiku, kdy začal jejich život.

V kosmickém měřítku začíná lidský život prvním dechem dítěte v den narození. Jako každý živý objekt v prostoru a čase se pohybujete z bodu A do bodu B ve vesmíru. Datum narození identifikuje souřadnice vesmíru a času ve vesmíru pro vyšší vědomí nebo božství, aby vyslaly určité talenty a potenciál, které mají být realizovány v hmotném světě.

Den vašeho narození i jména má určitou frekvenci, stejně jako každý jiný den, a lze jej popsat jako vaši kosmickou adresu. Datum vašeho narození je první den, kdy váš mozek začne dostávat informace z vesmíru.

Četnost vašeho data narození má otisk podobnou kvalitu a silný vliv na to, co vás skutečně motivuje, jaké jsou vaše slabé a silné vlastnosti.

Porozumění vaší kosmické adrese a energii vašeho data narození má mnoho klíčů k nalezení smyslu v životě a pomáhá účinně realizovat váš plný potenciál.

Lidský život je jako psaní knihy.

Nová kniha se rodí, když někdo spojí inkoust v peru s papírem. Inkoust je jako energie, která protéká lidským tělem. Cesta začíná, když vaše vyšší já vede pero na povrchu papíru. Idea knihy již existuje na úrovních vyššího vědomí.

Pero nemusí vědět, jaká přesná slova budou použita nebo kolik stránek to zabere. Nicméně doba, kdy se pero dotklo papíru, má poznání toho, o čem bude kniha a pomůže vám efektivně využít "inkoust života".

Energie, které váš mozek dokáže směrovat, jsou určeny frekvencí čísel a pozicí planet v den, kdy jste se narodili. Také vás ovlivňují vibrace okolního prostředí místa, kde jste se narodili, a energetická struktura vaší rodiny. Lidský život není tak předurčený, jak by se mohlo zdát.

S narozením získáte také svou svobodnou vůli. Když víte, jak správně využívat své právo, můžete být velmi efektivní při realizaci svého poslání, které vám dává vaše vyšší já . Když se zeptáte sami na svůj účel a rozhodnete se, že vás dovede k uvědomění si svého potenciálu, přibližujete se k životu v souladu s přírodou.

Existuje několik nástrojů, které vám mohou pomoci interpretovat význam a informace vložené do data, kdy jste se narodili. Nejznámější jsou Astrologie, Numerologie a pravděpodobně Lidský/Human design, Genové klíče, Enneagram... (existují i ​​další nástroje, klíčem je najít ten, který rezonuje s vámi).

Při používání těchto nástrojů je důležité vědět, že astrologie je mnohem složitější než vaše sluneční znamení horoskopu, které většina lidí zná a často zneužívá. Mnoho dalších planet má vliv na způsob, jakým si myslíte. Astrologický diagram provedený profesionálním astrologem vám pomůže vidět větší obrázek.

Numerologie také není jen o vašem jménu nebo o čísle vaší životní cesty.

Takzvaná "tabulka Pythagorova" nebo numerologický plán mohou odhalit mnoho tajemství vaší pravé podstaty a existuje mnoho dalších způsobů, jak je možné v praxi použít k nalezení skutečné příčiny a nabízejí řešení problémů se zdravím, osobním či profesním životem. Každý je jedinečný a má svou vlastní zodpovědnost za objevování potenciálu daného v den narození.

Kosmos chce poslat určitý balíček vesmírem a časem, aby se zhmotnil na Zemi. Ve vesmíru nejsou žádné země, ulice, čísla domů ani bytů. Jako kosmická adresa se používá datum narození s rokem a měsícem - jejich vibrace, stejně i jako vibrace vašeho jména.

Pokud jste dostatečně stateční, abyste otevřeli balíček a vydali se na cestu sebeobjevení, začnete žít životem vědomým.