Kruhový objezd 11. 1. 2024

11.01.2024

"Kruhové objezdy"

NA ČEM PRÁVĚ PRACUJETE

Most. Je třeba učinit důležité rozhodnutí. Možná se cítíte uvízlí ve své minulosti a nemůžete se pohnout vpřed. Někdo z vaší minulosti se může brzy vrátit do vašeho života. Možná budete cítit lítost nad něčím ze své minulosti. Budete se muset vypořádat se starými patrony. Jste na pokraji něčeho: můžete jít dopředu nebo dozadu – je to vaše volba. Ať si vyberete cokoli, všechno bude v pořádku, ale v každém případě se musíte rozhodnout. Neexistují žádné chyby, žádná špatná rozhodnutí. Nakonec se všechny cesty sbíhají a vedou nás tam, kde bychom měli být. Věnujte zvýšenou pozornost svým snům – pomohou vám při správné volbě.


CO POTŘEBUJEŠ UDĚLAT

Žluté dveře. V této fázi dostanete silnou vlnu energie. Všechny systémy jsou zapojeny! Věnujte větší pozornost své intuici. Nepochybujte o sobě. Odpusťte druhým nebo požádejte o odpuštění. Udržujte svůj hněv nebo jakékoli jiné silné impulsy pod kontrolou a nasměrujte svou energii pozitivním směrem. Budou vám k dispozici nové zdroje. Chovejte se jako vůdce a iniciujte změnu. Zkuste vidět velký obrázek. Vše je v pořádku. "Třetí dveře, zlatožluté barvy, jsou krásné jako slunce a jemně nám připomínají, že jsme všichni Jedno."


KOŘEN SITUACE

Světlo. Velmi brzy budou vaše aktuální problémy a výzvy vyřešeny. Tato karta představuje vítězství po dlouhém a těžkém boji. Světlo rozpouští temnotu. Můžete se pohnout vpřed, když světlo osvětluje vaši cestu. Nyní je ten správný čas začít s novým směrem. Otevřou se před vámi nové příležitosti. Pryč od hořkosti a frustrace. Pamatujte, že bez měsíce – není slunce a bez tmy – není světlo. "Skrze Světlo a Lásku, všechny odpovědi přijdou velmi brzy. Toto poznání bude zářit i v jasném světle měsíce."


CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O SITUACI

Vodopád. Vodopád duhy symbolizuje slib. Může to být příslib nového vztahu nebo obnovení starého románku. Tento slib může být duchovní i fyzický. Nyní je čas zamyslet se nad svou minulostí a přemýšlet o budoucnosti. Dovolená nebo nějaký druh ústraní by velmi pomohl. I když to může být poněkud frivolní období ve vašem životě, neměli byste dělat žádná ukvapená nebo impulzivní rozhodnutí. Musíte být trpěliví, abyste zjistili příslib duhového vodopádu. z duhy. "Vodopád duh se může zdát nehybný, zatímco se vám teď může zdát váš život nehybný, ale ve skutečnosti jsou oba plné pohybu."


REÁLNÉ A POMÍJIVÉ VLIVY

Indigo Dveře. Tato karta znamená třetí oko. Můžete zažít zlepšení svých mentálních schopností nebo intuice. Brzy obdržíte odpovědi na své otázky. Nechte informace proudit směrem k vám. Udržujte rovnováhu a nic nepřehánějte. Cokoli, na co čekáte nebo v co doufáte, k vám brzy přijde. Můžete znovu získat zájem o vzdělávání. Nyní je skvělý čas vrátit se do školy nebo získat specializované vzdělání. "Indigová barva je tu, aby vám pomohla otevřít se a umožnit vám vidět, co jste ještě neviděli. Právě teď jsou tyto dveře zcela otevřené, pokud si dovolíte podívat se, co je za nimi."


VÁŠ EMOČNÍ STAV

Fialové dveře. Omezte své impulzivní nebo obsedantní touhy, protože vám pouze vysávají energii. V tuto chvíli byste se měli zaměřit na spiritualitu. Vaše intuitivní schopnosti jsou nyní velmi akutní. Toto je čas míru a harmonie. Konečně si můžete užít nově nalezený pocit svobody a nezávislosti. Nastal čas podívat se dovnitř a zamyslet se nad svou minulostí. Připravujete se na další fázi. Pokračujte v růstu a učte se. Jste na správné cestě. "Tyto dveře jsou vyrobeny z fialového a křišťálově bílého světla; umožňuje vám to vidět pravdu i ve tmě."


DUCHOVNÍ RADA

Návrat. Tato karta vám připomíná, kdo jste. Jste duch ve fyzickém těle, a ne tělo, které se snaží mít duchovní zkušenost. Tato karta vám říká: "Uvolněte se." Připomeňte si pocity vzrušení a nadšení, které jste kdysi zažívali. Dejte si čas, abyste se znovu stali celistvými a úplnými. "Cesta se vám bude zdát dlouhá a klikatá. Vrať se domů, protože čekáme na tvůj návrat."


JAK SE BUDOU UDÁLOSTI VYVÍJET

Raphael. Raphael vám pomůže s jakýmikoli léčebnými potřebami, zdravotními problémy nebo obtížemi ve vědeckém výzkumu. Stačí se ho jen zeptat. Brzy do vašeho života vstoupí nový člověk. Zkuste se v blízké budoucnosti socializovat a chodit více ven. Obklopte se přátelskými, zábavnými a rozumnými lidmi. Neztrácejte smysl pro humor. Dostatek slunce vám pomůže kompenzovat nedostatek energie. Pozorujte vše, co se děje, z postranní čáry a udržujte svůj život v rovnováze. Vyrovnejte svou mysl, tělo a ducha.


CO DOKONČÍ CYKLUS

Delfíni. Jste obklopeni přáteli, kteří jsou připraveni vám pomoci. Možná se váš sociální okruh brzy rozšíří. Ostatní lidé vám mohou také nabídnout pomoc. Nebojte se požádat o pomoc. Partnerům ve svém životě můžete důvěřovat. Noví učitelé přicházejí také do vašeho života. Poslouchejte a učte se. Tato karta také ukazuje na možný geografický pohyb nebo změny v kariéře nebo práci. Vesmír tuto změnu podporuje. Důvěřujte této změně. "Vaši přátelé jsou vám blízcí a jsou vám drazí, v tento den vám pomáhají. Věřte jim, protože vás vedou na správnou cestu."


NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK POKRAČOVAT

Zrcadlo. Pokud jste se v poslední době soustředili pouze na sebe, je čas se konečně rozhlédnout a vidět celý obrázek. Opusťte zatuchlé stereotypy: teprve když se jich zbavíte, můžete pokročit. Pokrok je možný pouze tehdy, když se nezaměříte jen na sebe. Ostatní potřebují vás nebo vaši pomoc. Pokud se nebudete chovat sobecky nebo chamtivě, mohou začít nové vztahy nebo se ty stávající zlepší. Zaměřte se na ostatní. "Když se podíváte do zrcadla, odraz, který vidíte, nejste vy. Toto zrcadlo vám pomůže vidět, že Pravda je kolem vás."


VÝSLEDEK A PŘÍPADNÁ RADA

Matka. V současné době hraje důležitou roli vaše pečující stránka. Nové nápady se mohou zrodit po dlouhé době čekání. Pamatujte, že všechno dozrává, když je čas. Možná se vám za chvíli narodí dítě, navážete nové přátelství, vdáte se nebo založíte nový byznys. Také se ujistěte, že se staráte o potřeby svého fyzického těla. Pokuste se vyřešit stávající konflikty s matkou. Vyrovnejte Yang a Yin ve své duši. Otevřete své srdce, protože zázraky se opravdu dějí každý den. "Kráčíte-li po této cestě, po boku 7 andělů, pamatujte, že jsme všichni jeden hlas - Matka, Otec, Bůh a Ty."