karta 3*šíp

18.09.2021

PODSTATA:
Přijetí tohoto symbolu vám připomene, že když jste v souladu se svým srdcem a duší, jste v cíli a brzy dosáhnete svého cíle. Buďte pravdiví svému povolání duše, vzdejte se připoutanosti a osvoboďte se z pout nespoutaných ambicí. Nyní se ukazuje, že je to okamžik
propojení, ve kterém se váš záměr setkává s hmotným světem. Šíp také symbolizuje potřebu osvobodit vaši kreativitu.

POZVÁNKA:
Když se šíp šíří vzduchem, zve vás, abyste věnovali pozornost směru a výzvě. Znamená to, že se chystáte prosadit v nějakém aspektu svého života. Osvětlí okamžik uvědomění, když víte, že vaše touhy a záměry cestovaly po větru a přistály na dokonalém místě pro vaše nejvyšší cíle. Věřte, že vaším úkolem je být uvolněný, ale soustředěný, dávat pozor na hodnotu a přitom uvolnit svůj záměr s plným očekáváním, že vše dopadne tak, jak má. Nedělejte si starosti s "jak" nebo přesnou formou. Není nutno zasahovat do způsobu, jakým šíp letí. Zasáhne svůj cíl s přesností a budete mít důvod k oslavě!

Neházej si klacky pod nohy na své cestě, víš co je důležité? Po čem toužíš? Kam směřuje tvá energie? Ne vždy dostaneš vše co chceš. Vše co má přijít, přijde.