Jak lépe využít své dary a výzvy

10.01.2020

Numerologie je fascinující způsob, jak získat náhled na svůj životní účel, výzvy, kterým můžete čelit, své vrozené dary a mnoho dalšího. Vaše životní čísla, jeho barvy, energie a vibrace vám ukazují, jaký je váš účel v tomto životě, ale také může odhalit náhled do vaší duchovní cesty. Numerologie je samozřejmě mnohem víc než jen jedno číslo, je to jako cibule, která se skrývá pod jednotlivé vrstvy a odhaluje tak hlubší a hlubší roviny a významy našeho života.

Některá čísla našich vrstev jsou přirozeně psychičtější, zatímco jiná jsou pragmatická. Některá čísla mají větší vrozenou duchovní moudrost jiná volí cestu přes materiálno. Ve vašem datu a jménu je skryto mnoho stop a vrstev, které se "sloupnutím"odhalují až k vlastní podstatě.

Není to jen o jednom "čísle", každý jsme originální číselný kód, který má svoje řazení, barvy i vibrace.

To je tajemství energií čísle a písmen - daných i chybějících. Jejich vazeb a vzájemných vztahů.

význam 1

Jste originální, průkopník, vůdce a učíte se, jak se postavit za to, co v životě chcete, a najít svou nezávislost.

Největší výzvou na vaší cestě je vaše nejistota. Můžete mít potíže s důvěrou v sebe a svou intuici. To může být zvláště obtížné s psychickým vývojem, protože důvěra hraje velkou roli. Můžete si myslet, že nikdy nebudete tak dobří jako ostatní lidé. Vaším úkolem je pokročit vpřed bez ohledu na vaše nejistoty.

význam 2

Jste citliví, rádi jste ve vztahu a jste kreativní a intuitivní. Naučíte se, jak používat vaši citlivost, abyste pomohli ostatním, aniž byste tím byli ohroženi sami.

Vaše empatie je dar, ale je to také největší výzva na vaší cestě. Někdy existuje riziko, že budete příliš empatičtí a ztratíte přehled o svém vlastním vývoji kvůli emocionální pomoci. Je velmi důležité, abyste se naučili co nejvíce chránit své energetické tělo a porozumět tomu, co znamená být empatickou a vysoce citlivou osobou.

význam 3

Jste charismatický, skvělý komunikátor, kreativní a zábavný. Učíte se, jak cítit a vyjadřovat své emoce zdravým způsobem.

Vaše největší výzva je pochopit své stinné stránky a emoce, jak zpracovat pochybnosti, deprese a úzkost, abyste vyšli na druhou stranu jako expresivní a povznášející osoba, kterou skutečně jste.

význam 4

Jste spolehliví, soucitní, pracovití a zajímá vás stabilita. Naučíte se, jak být důslední a vytrvale pracovat na dosažení vašich cílů, aniž byste byli rigidní a tvrdohlaví.

Výzva pro životní cestu není otevřená. Vaše schopnost soustředit se a pracovat na něčem je skvělá dovednost, ale může to být také nevýhoda, pokud se příliš soustředíte na jednu věc s vyloučením dalších dostupných možností. Pohněte se vpřed, protože to může rozšířit vaši perspektivu.

význam 5

Jste flexibilní, přizpůsobivý, dobrodružný a zábavný. Naučíte se, jak se zbavit těchto tuhých částí vaší osobnosti, takže můžete jít s proudem života.

Vaše největší výzva je nerozptylovat se jinými věcmi, které se dějí ve vašem životě. Obvykle máte hodně činností a v důsledku toho občas odkládáte svou spiritualitu na pozdější dobu. Zkuste si stanovit malé dosažitelné cíle, které můžete sledovat, a zároveň abyste neztratili směr.

význam 6

Jste milující, pečující, zodpovědní a intuitivní. Učíte se, jak přeměnit soudy, perfekcionismus a kontrolu na lásku.

Tato touha ovládat věci je největší výzvou pro životní cestu šest. Spousta duchovní práce zahrnuje propuštění kontroly a to je něco, co pro vás může být výzvou. Budete muset prosadit své přirozené instinkty, abyste se mohli uvolnit.

význam 7

Jste hluboký myslitel, duchovně moudrý, psychický a přirozený při učení a analýze. Naučíte se překonávat svou skeptickou stránku a důvěřovat sobě (a ostatním) a celkové duchovnosti.

Vaše největší výzva je překonat vaši skeptickou stránku a důvěřovat sobě a své intuici. Někteří sedmičky nikdy nezačali na duchovní cestě kvůli své skeptické povaze, ale jakmile překonáte tuto hlavní překážku, stačí se naučit důvěřovat sobě. Buďte racionální.

význam 8

Jste vášnivý, přirozený vůdce, motivující a máte zájem o materiální úspěch. Učíte se lekce obsahující moc a možná jste zápasili se ztrátou nebo nezdravým využitím energie.

Největší výzvou není začít na duchovní cestě. Jste potenciálně příliš zaneprázdněni v materiálním světě nebo se potýkáte s otázkami kolem moci. Rovnováha mezi spiritualitou a mocí je pro osm lidí obtížná. Věnujte zvýšenou pozornost tomu, kde se hrají lekce moci, a pokuste se udělat krok zpět a zvažte potenciální dopad tohoto scénáře.

význam 9

Jste humanitární, citlivý, soucitný a máte přirozenou duchovní moudrost. Naučíte se, jak léčit trauma a karmické vzorce, aniž byste v minulosti uvízli.

Největší výzvou není dostat se na duchovní cestu, protože jste ohromeni životními výzvami, zejména dynamikou rodiny a otázkami dětství. Jakmile jste na "cestě", zdá se, že jste nejvíce naladěni na duchovní probuzení, než kterékoli jiné číslo životní cesty. Může se téměř zdát, že konečným životním smyslem životní cesty devíti je probudit se.

Mistrovská čísla!

význam 11

Jste psychičtí, milujete lidstvo, jste kreativní a jste vedoucí. Naučíte se, jak překonat problémy spojené s nejistotou a egem, najít své autentické já.

Jednou z největších výzev je neustále narážet na překážky a všudypřítomné pocity nedostatečnosti. Můžete také bojovat se svým egem. Všichni musíme čelit svému egu znovu a znovu na duchovní cestě, ale vaše nejistota spojená s vaším vnitřním vědomím, že jste vůdcem, může vytvořit silné ego, kterému je někdy těžké čelit. Zůstat pokorný a udržet mysl začátečníka vám pomůže překonat tento aspekt.

význam 22

Jste velmi citlivý, intuitivní, starostlivý, diplomatický a milující. Učíte se tlačit kolem své zóny pohodlí a vytvořit něco, co může lidstvu nebo planetě nějakým způsobem pomoci.

Vaše největší výzva je sledováni problémů se vztahy a přijetím otázek všech ostatních a nestát se tak trochu energetickou skládkou. Při plnění vaší velké mise je limit pro vás udržet jednu nohu před druhou.

význam 33

Jste kreativní, intuitivní, emotivní a milující. Naučíte se, jak se uzdravit a převzít odpovědnost za všechny své činy, abyste se mohli stát uzdravující silou na světě.

Protože toto číslo přichází se spoustou životních výzev, vaše výzva se ve fyzickém světě ztratí návykovým, sebezničujícím nebo sebepoškozujícím chováním. Je nutno léčit spoustu potlačených emocí a nalézt způsob, jak s nimi pracovat.

význam 44

Jste přirozený vůdce, pracovitý, motivovaný, soucitný a silný. Naučíte se, jak ve svém životě vytvořit stabilitu, aniž byste byli ovlivněni mocí a materialismem.

Vaše největší výzva je tak zaměřená na vydělávání peněz nebo na pozici moci, že zapomenete na to, co je důležité - sloužit druhým a váš vlastní duchovní pokrok. Vyváženější životní styl můžete vytvořit tak, že najdete způsob, jak zůstat spokojeni se svým úspěchem, například v okolí rodiny a charitativní práci. Životní cesta 44 je vzácné číslo, které má ve skutečnosti málokdo.