Chcete se dozvědět více o Vašich číslech, barvách, vibracích?…

24.07.2021

Každé číslo má svoji vibraci a můžeme mu tedy přiřadit určité vlastnosti. Touto vibrační silou na nás čísla působí od okamžiku narození a vytvářejí povahovou skladbu naší osobnosti. Numerologie nás zasvěcuje do tajemství sedmiletých a devítiletých cyklů, určuje věk duchovní dospělosti, zkoumá osobní roční číslo, osobní měsíc a zabývá se partnerstvím jednotlivých čísel. Numerologie může také pracovat s našim jménem, ze kterého vypočítává jmenné, aktivní, dědičné, intuitivní a realizační číslo.

1... vládne Slunce
2... vládne Měsíc
3... vládne Jupiter
4... vládne Uran
5... vládne Merkur
6... vládne Venuše
7... vládne Neptun
8... vládne Saturn
9... vládne Mars
0... vládne Pluto

Numerologie pracuje nejčastěji s datem narození, všímá si psychického čísla (den narození), životního čísla (součet čísel v datu narození) a jeho mezisoučtu. Studuje rozložení čísel v numerologické mřížce, všímá si jejich násobnosti, pozornost věnuje chybějícím nebo izolovaným číslům, vytvořeným nebo chybějícím číselným rovinám.

Výpočet se provádí ze jména (písmena se transformují na čísla) a z data narození. Poté se sestaví numerologická mřížka a provedou se výpočty, které nám poskytnou údaje pro sebepoznání a pochopení vlastního vývoje. To nám mnohdy otevře nejen oči, ale i srdce, pochopíme druhé.

Ve svém důsledku můžeme zlepšit komunikaci nejen v partnerských a rodinných vztazích, ale i na pracovišti a ve svém okolí. V nejistých vztazích, volbách a situacích zjistíme, zda "tudy vede cesta" a usnadní se rozhodovací proces.

V některých případech se doporučuje i poněkud pozměnit jméno. Ne, v tu chvíli se vše nezmění, ale pomůže to. Numerologická mřížka vypovídá o výrazových rovinách, číslo dne, životní číslo, ale i číslo měsíce a roku, to vše nám mnoho nabízí. Jedná se o nativní výpočet.

Jméno hovoří nejen o vývoji, ale i karmických dluzích a také, stejně jako datum narození, působí na vibrace jednotlivých let. Při výpočtu si přiblížíme každý rok a jeho vibraci vhodnou pro určitý vývoj, velký význam mají i 4 devítiletí, určující směr a úkoly našeho života. Datum narození specifikuje, co jsme dostali do vínku a jméno ukazuje směr našeho vývoje..."

Vyjádření jednotlivých čísel ve zkratce:
1 ... je jednota a osobitost, někdy i samota...
2 ... je diplomatická, družná, ale i dvojaká...
3 ... je komunikativní, kreativní, ale i bojovná...
4 ... je rozvážná, pravidelná, ale přináší i omezení...
5 ... je expanzivní, živá i nestálá...
6 ... je harmonie, krása i závislost...
7 ... je záhadná, moudrá a nevypočitatelná ...
8 ... je symbolem materia, moci a hledání rovnováhy...
9 ... je univerzální láska, analýza a idealismus...

Chcete se dozvědět více o Vašich číslech, barvách, vibracích?...