Barvy naší duše – Quo vadis

10.01.2020

Nalezení čísla životní cesty vám může pomoci dekódovat svůj životní účel, uvolnit svůj vnitřní potenciál a najít místo, kam patříte do tohoto světa.

Existují způsoby, jak znát klíče k nalezení vaší životní cesty a k odhalení účelu, který jste dostali, když jste se narodili. Jedním z nich je identifikace vašeho čísla životní cesty.

Všechno je energie a každý den má své vlastní energetické vibrace a frekvenci. V den narození jste s prvním dechem dostali určitý filtr nebo otisk, jak interagovat s energetickým polem. Váš mozek udělal první dojem z tohoto světa na základě energeticko-informačního prostředí, do kterého jste se narodili. Stala se základnou, která definovala vaše silné a slabé vlastnosti, co vás v životě motivuje a jak s největší pravděpodobností budete reagovat v určité situaci.

Čas od času si nemůžete pomoci, ale přemýšlíte, jestli jste na správné cestě k objevení svého účelu v životě . Když máte jasné spojení s vaším vyšším já a víte, jak následovat svou vlastní intuici, obvykle víte, jaký by měl být váš další krok, který by vás přiblížil k uskutečnění vašeho účelu. Většina lidí se dnes jeví ztracená a pouze krizové situace jim připomínají potřebu duchovního sebepoznání.

Jak vaše datum narození určuje váš účel života

Existuje několik způsobů, jak popsat energetické vibrace daného data. Můžete to udělat prostřednictvím Astrologie, která popisuje způsob, jakým jiné planety ovlivňují energetické pole sluneční soustavy. Existuje také numerologie, která vám dává způsob, jak objevit význam čísel ve vašem datu narození a archetypy za nimi. Čtení numerologie pravděpodobně není tak populární jako čtení astrologie. Poskytuje však nahlédnutí a pomůže vám objevit váš účel i v životě.

Většina numerologů souhlasí s tím, že Pythagoras byl předchůdce numerologie. Byl pravděpodobně prvním známým duchovním vědcem, který dokázal spojit " symfonii kosmické energie " s čísly. Existuje dokonce způsob, jak popsat vývoj vědomí prostřednictvím numerologie.

Podle Pythagora spočívá význam čísel v základech všeho ve vesmíru . Muži a ženy, žijící a nežijící, stejně jako všechny ostatní jevy na světě, se řídí zákony energetického pole, které lze popsat čísly.

"Číslo ovládá vesmír."

Pythagoras

Čtením numerologie a porozuměním tomu, jaké energetické vibrace každé číslo představuje, můžete najít klíče, které vám mohou pomoci na vaší cestě k sebepoznání, a dokonce využít vyšší úrovně vědomí .

Vaše datum narození není náhoda. Vaše vyšší já si zvolilo toto datum, aby spojilo určitý potenciál s hmotným světem . Numerologie čtení a znalost vašeho čísla životní cesty vám pomůže dekódovat tento potenciál a pomůže vám vytvořit jasnější komunikační kanál s vaším vyšším já .

Jak vypočítat číslo životní cesty

Vaše číslo životní cesty je jedním ze základních čísel ve vašem numerologickém schématu narození. Je také docela snadné si to spočítat sami. Vše, co musíte udělat, je přidat všechna čísla do data narození .

Příklad data narození - 24. února 1955 . Berete všechna čísla v den narození (dd / mm / rrrr = 24/02/1955) a přidáte je, abyste dostali jednu číslici od 1 do 9. Datum: 2 + 4 = 6, měsíc: 0 + 2 = 2, rok: 1 + 9 + 5 + 5 = 20 = 2 + 0 = 2. Datum + měsíc + rok = 2 + 4 + 2 + 1 + 9 + 5 + 5 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1 číslo životní cesty 28/1. Protože nula není skutečně číslo, ale koncept, není při výpočtu čísla životní cesty bráno v úvahu.

Pokud během výpočtu dostanete 11 nebo 22, nezměníte je na jednu číslici, protože představují hlavní číslo . Lidé s čísly hlavních životních cest mají v tomto životě často zvláštní poslání.

Význam různých čísel životních cest

I když číslo životní cesty je při čtení numerologie velmi důležité, v grafu numerologie jsou i jiná životně důležitá čísla, která ovlivňují váš život. Aby bylo možné vidět větší obrázek a najít odpovědi, které byste mohli hledat o sobě, je třeba vzít v úvahu všechna čísla v numerologické tabulce narození. Existuje také Numerologie jmen, která pomáhá pochopit energetické vibrace vašeho jména a popisuje, jak se ve společnosti projevujete.

Přesto si musíte pamatovat jednu věc. Jakýkoli typ čtení, ať už je to astrologie, numerologie, lidský design nebo jiné systémy, je jen o potenciálu, se kterým začínáte svůj život. Bez ohledu na to, jak by to mohlo být čtení, váš život je stále definován rozhodnutími a způsobem, jakým interagujete s energeticko-informačním polem na své životní cestě sebepoznání.

Zde je krátký popis účelu každého z čísel životních cest a video vysvětlující trochu více o čtení numerologické tabulky narození. Neváhejte a podělte se o své znalosti s přítelem!

Životní cesta číslo 1

Účelem je stát se průkopníkem, vymýšlet a motivovat ostatní svými nápady. Jste schopni seberealizace a lze je obecně popsat jako vůdce orientovaný na nápady. Jít do detailů nemusí být vaše věc, ale určitě najdete řešení jakékoli výzvy.

Životní cesta číslo 2

Účelem této životní cesty je být diplomatem, mírotvorcem a vytvářet rovnovážné situace. Vaše citlivé vnímání vám umožní vidět větší obrázek a najít řešení, které by prospělo oběma stranám. Klíčem je objevit a naučit se, jak si v tomto procesu zachovat svou vlastní identitu.

Životní cesta číslo 3

Účelem je nechat vás vést vaše vnitřní dítě a stát se zodpovědným za způsob, jakým utrácíte svou energii. Jste velmi dynamičtí a máte spoustu energie. Jste obecně přímí a vaše touha po okamžité emoční reakci způsobí, že vás ostatní uvidí jako věčné dítě.

Životní cesta číslo 4

Účelem je přinést pořádek, tvrdou práci a naučit se, jak se vypořádat se změnami. Jste skvělým ochráncem a strážcem limitů i materiálních aspektů života. Víte, jak tuto práci dokončit, což z vás dělá velmi důležitou součást jakéhokoli týmu.

Životní cesta číslo 5

Účelem je být katalyzátorem změny s přiměřenou mírou rizika. Jste dobrodruh, který považuje život za labyrint plný nových zkušeností. Často velmi kreativní se spoustou nápadů, ale pro životní cestu 5 by mohlo být docela těžké se rozhodnout.

Životní cesta číslo 6

Účelem je přemoci pasivní setrvačnost a přinést harmonii do vašeho života, abyste ji mohli sdílet s ostatními. Životní cesta 6 je o službě a udržení rovnováhy. Musíte se naučit nejen dávat, ale také jak přijímat.

Životní cesta číslo 7

Účelem je zlomit pouzdro izolace a sdílet vaše vnitřní božské poznání se světem. Jde o analýzu a hlouběji ve svém výzkumu toho, o čem je život. Měli byste poslouchat svou silnou intuici a ujistit se, že se nestanete závislostí nebo nestanete fanatikem.

Životní cesta číslo 8

Účelem je najít vaši vnitřní sílu ve spojení spirituality s hmotnými potěšeními. Naučte se, jak transformovat negativní zážitky na pozitivní. Dávejte pozor, aby vás nenasytila ​​chamtivost kvůli moci. Použijte svůj instinkt k vytvoření skvělých týmů, které dokážou splnit téměř cokoli.

Životní cesta číslo 9

Účelem je přivést na svět moudrost bez idealismu a mučednictví. Životní cesta 9 je o mystickém poznání a pohodlí duše. Udržujte svou vnitřní rovnováhu bez houpání od radosti k zoufalství a pomůže vám naplno využít váš plný potenciál.

Hlavní životní cesta číslo 11

Objevte svůj účel tím, že přináší osvícení a duchovní rovnováhu. Najděte si své vlastní místo v hmotném světě, ale ujistěte se, že vaše duše je čistá a duchovně se vyvíjí.

Hlavní životní cesta číslo 22

Účelem je stát se pánem formuláře. Využijte své organizační schopnosti a charisma k vytváření systémů a správě programů v celosvětovém měřítku. Když jste konstruktivně kreativní, je možné cokoli.