výklad na týden 9.5. - 15.5. 2022

08.05.2022

Kde stojíte?

Chopte se své kreativní jiskry a jděte za ní do nového dobrodružství.
Naplánujte si nějaký čas na kreativitu. Nebojte se dát na cestu intuice a plynutí.
Ta vás povede ke tvoření, kreativitě.

Kam se chystáte?

Hledejte u sebe mladého ducha, který vás chytne za srdce, poselství lásky a radosti, které léčí. Dívejte se na sebe s láskou a chovejte se k sobě laskavě.

Vaše aspirace?

Budete okouzleni osobou, která nese dary a ziskovou příležitost. Možná se zamilujete na prvním místě. Vychutnejte si ten pocit, je to pravděpodobně dočasné. 

Vaše obavy?

Vaše mysl vás přivedla na místo duševního vyčerpání nebo zhroucení a možná si říkáte: "Běda mi, můj život skončil!" Pokud máte pocit, že jste si sáhli na dno a nevidíte žádné východisko ze situace, můžete najít útěchu ve vědomí, že jakýkoli konec vede k novému začátku. Tento nový začátek pro vás bude velmi přínosný. Vaši bolest si většinou způsobujete sami, protože vaše mysl trápí a vzdoruje realitě situace. Přenes se přes to; přestaň se utápět v sebelítosti a vzhlédni. Brzy uvidíte světlo na konci tunelu.

Vaše opravdová touha?

Začátek partnerství vede k podnikání i potěšení. Nebo to může být o sexuální přitažlivosti, která se na první setkání zdá neodolatelná; je to jako setkání vás a vaší spřízněné duše. Odkud to jde, to si každý může domyslet.

Tajemství vašeho hledání?

Nenechte svou fantazii vytvořit mysl monstra. Přineste světlo do temnoty a sílu do svého života hledáním poznání. Nyní je čas použít svou představivost k něčemu divoce kreativnímu. Pamatujte, že představivost vládne světu. Není se čeho bát, kromě strachu samotného, ​​protože strach projevuje monstra.